Dodaj do zakładek!              TAPETY                  ANIMACJE               DZWONKI                    GRY                       PROGRAM             gosc

Internet rozwija się coraz bardziej. Coraz częściej ludzie zamiast czytac gazety, robić zakupy, szukają informacji w internecie i robią zakupy na allegro. Reklama jest wszędzie także w internecie. Moim zdaniem ( i nie tylko moim ) jest jej za dużo i jest zbyt nachalna. Te wyskakujące okienka, reklamy flash których nie można wyłaczyć, nagłe przeraźliwe dźwięki wydobywająca się z głośników przy wchodzenia na strone www to tylko niektóre z formy reklamy. Jeśli komuś to nie przeszkadza czy lubi te rzeczy, a może nawet nie wyobraża sobie bez nich żyć to zdradze ze to da sie leczyć ( i zalecam rozmowe z lekarzem ). Dla wszystkich innych, szczególnie tych którzy chcą sie pozbyć dokuczliwych, przeraźliwych reklam poniżej przedstawiam jak sie można ich pozbyć w kilku prostych krokach:

1. Zainstalować Przeglądarke Firefox KLIKNIJ TUTAJ

2. Zainstaluj dodatkową wtyczne do Firefoxa o nazwie Adblock Plus KLIKNIJ TUTAJ która blokuje wyświetlanie reklam.

3. Tutaj znajdują sie najlepsze polskie filtry ( adresy reklam w polskim internecie, które program będzie blokował ) żeby je dodać do programu Adblock Plus KLIKNIJ TUTAJ Do tego filtra podczas użytkowania można dodawać także swoje adresy blokowania reklam przez klikniecie prawym przyciskiem myszki na reklame i wybranie polecenia Zablokuj.

4. Zamiast korzystać z Adblock Plus możemy użyc wtyczki Flashblock KLIKNIJ TUTAJ Ja osobiście używam obu z nich :P tak dla pewności żeby żadna reklama mi nie wyskoczyła :) Dodam tylko ze dla mniej doświadczonych użytkowników zalecam zainstalowanie Flashblock gdyż powoduje ona tylko że zostanie pokazane miejsce (pusty prostokąt a w środku strzałka) zamiast reklamy. Dzięki temu użytkownik sam zdecyduje czy chce zobaczyć reklame czy nie.


Teraz masz wybór !!!


Ty decydujesz, czy chcesz reklamę zobaczyć, czy nie. Klikając na wyświetlonej ikonie, odtworzysz ją bądź zablokujesz.

    Darmowy hosting